WELKOM - NIEUWS - PASPOORT - FOTOALBUM - AGENDA - CONTACTEN - LINKS - GASTENBOEK - ZOEKERTJES

 

OPTREDENS

Datum           Zaal           Plaats             Land             Aanvang

2019  - 2019  -  2019  - 2019

JUNI

02 juni – Bistro Den Engel – Blankenberge – B - 14.00 u

02 juni – Het Catarakske – Heers – B – 21.00 u

09 juni – Lounge Bar – Wondelgem – B – 14.00 u (+DS Rik)

10 juni – De Toverfluit – Zoersel – 14.00 u

13 juni – Westerwiek - Breda – NL –  14.00 u

14 juni – Sophie – Clinge – NL – 18.30 u (Prive)

15 juni – Kermeta – Kermt – B – 20.30 u (SchlagerFeest Dennis)

16 juni – Zaal L’Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie Kletsen)

17 juni – Floreal – Blankenberge – B – 20.00 u ( met Zaza )

20 juni – De Rotonde – Rijkevorsel – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

22 juni – 45 jaar Tina Rosita  (Nieuwe Singel)

24 juni – Floreal – Blankenberge – B – 20.00 u

25 juni – Sport Cafe – Houthalen Oost – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

27 juni – De Rotonde – Rijkevorsel – B – 14.00 u (Dansnamiddag)

29 juni – Le Bon Vivant  – Wachtebeke – B – 21.00 u

JULI

03 juli – Tina’s Terras Dag Thuis – Houthalen  - 13.00 u

(Gratis Gebak + Koffie) inschrijven 0473.73 96 62

06 juli – De Rotonde – Rijkevorsel – B – 14.00 u (Mosselweekend)

20 juli – Tonzent – Kwerps Leeft – B - 15.30 u (Bij Kriske)

21 juli – Danszaal Victory – Baasrode – B – 20.00 u (+Stephen MC-Queen)

24 juli – Tina’s Terras Dag Thuis – Houthalen – 13.00 u

(Gratis Gebak + Koffie) inschrijven: 0473. 73 96 62

27 juli – Verblijfpark Rodeo – Overmere Donk – B - 20.30u (+Wim Soetaert)

28 juli – Kadefeesten – Maastricht – NL - 14.00 u (+Sam Gooris)

28 juli – Oma’s Brasserie – St Niklaas  - B – 16.30 u

AUGUSTUS

03 aug – Kapucijnenplein – Tienen – B – (The Diamonds enz…)

03 aug – Dry Eyken – Herselt – B – 20.00 u

04 aug – Kapucijnenplein – Tienen – B – (The Diamonds enz…)

10 aug – Klein Canada – Afferden – NL – 14.00 u (+Award)

11 aug – Klein Strand – Jabbeke – B – 14.00 u (VBRO Show)

13 aug – ’t Saske – Dendermonde – B – 14.00 u

15 aug – Elzenhof – Oud Turnhout – B – 20.30 u

17 aug – Kieldrecht – B – 14.00 u ( met Sunny)

18 aug – Tuinfeest – Houthalen – B – 13.00 u (inschrijven vanaf nu)

Plaatsen zijn Beperkt (Bel: 0473.73 96 62)

24 aug – Gompelhof – Mol – B – 20.00 u

25 aug – De Rotonde – Rijkevorsel – B – 17.00 u (Kermis)

30 aug – Meerbeek – B – 17.00 u (Prive)

31 aug – Gildenhuis – Hoboken – B - u

SEPTEMBER

07 sept -  Radio Enjoy – Merchtem – B – 14.00 u 

08 sept – Zaal Renee –Zelzate– B – 14.00 u ()

13 sept – Papelhof – Weidenbach – D – ( info: 0473. 73 96 62 )

14 sept – Papelhof – Weidenbach – D

15 sept – Papelhof – Weidenbach – D

18 sept – Zaal Katholieke kring – Beveren – B – 14.00 u (Okra)

20 sept – Danszaal Victory – Baasrode – B – 20.00 u (+Stephen MC-Queen)

21 sept – Zaal ’t Pleintje - Everberg – B  (PRIVE)

22 sept – Zaal L’Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie Kletsen)

24 sept – Sport Cafe – Houthalen Oost – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

29 sept – Ontmoetingscentrum – Lichtaart – B – 14.00 u

OKTOBER

12 okt – Dry Eyken – Herselt – B – 20.00 u

13 okt – Zaal L’Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie Kletsen)

19 okt – de Wante – Ingelmunster – B – 20.00 u

20 okt – Parochiezaal – Oost Eeklo – B – 14.00 u (+Rene Troost & Jo Vally)

26 okt – Zaal Ten Einde – Spalbeek – B – 19.00 u (Dennis)

29 okt – Sport Cafe – Houthalen Oost – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

NOVEMBER

10 nov – Zaal Elckerlyc – Neerglabeek – B – 14.00 u (KVZ)

11 nov – Rotonde – Rijkeveorsel – B – 14.00 u (Show)

11 nov – OPTIE – 16.00 u

16 nov – De Rotonde – Rijkevorsel – B – 19.30 u (Robbe & Debbie)

16 nov – De Wante – Ingelmunster – B – 20.00 u

17 nov – zaal L’Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie Kletsen)

23 nov – Dry Eyken – Herselt – B – 20.00 u

24 nov – Blommenhof – Staden – B – 14.00 u (Show Hans)

26 nov – Sport Cafe – Houthalen Oost – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

27 nov – Senioren Residentie – Keerbergen – B – 14.00 u

30 nov – De Rotonde – Rijkevorsel – B - naar de(Kerstmarkt)

Bel voor Info: 0484.60 27 25

DECEMBER

01 dec – Zaal L’Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie kletsen)

06 dec – Kerk v Sint Marten – Sint Truiden – B - 20.00 u (Kerst-Freddy Davis)

8 dec – Wijkcentrum Zuid – Schiedam – NL – 14.00 u (Show)

14 dec – ’t Saske – Dendermonde – B – 14.00 u (Artiestenparade)Jos

14 dec – Kerk – Rijkevorsel – B – 19.00 u (Kerst Show)

17 dec – Sport Cafe – Houthalen Oost – B – 14.00 u (Koffie Tijd)

31 dec – ’t Saske – Dendermonde – B -  (Oudejaarsavond & Sunny)

2020     2020     2020     2020

JANUARI

19 jan – Zaal L’Europe – Kortenberg – B - 14.00 u (Koffie kletsen)

26 jan- Optie

FEBRUARI

09 Feb – Zaal L’Europe – Kortenberg  – B - 14.00 u (Koffie kletsen)

29 feb – Den Donk – Turnhout – B - 19.00 u

MAART

08 maart – Zaal L’Europe – Kortenberg – B - 14.00 u (Koffie kletsen)

15 maart – Sparrenhof – Tessenderlo – B - 14.00 u

APRIL

04 april – Elzenhof – Oud Turnhout – B - 20. 00 u (Carreke)

19 april – Zaal L’Europe – Kortenberg – B - 14.00 u (Koffie Kletsen)

25 april – Den Donk – Turnhout – B – 19.00 u

MEI

10 mei – De Kaasboerin – Postel – B – 14.00 u (Moederdag Show)

JUNI

14 juni – Zaal L ‘Europe – Kortenberg – B – 14.00 u (Koffie Kletsen)

27 juni – Den Donk – Turnhout – B – 19.00 u

28 juni - Optie

JULI

AUGUSTUS

SEPTEMBER

19 sept – Den Donk – Turnhout – 19.00 u


OKTOBER

NOVEMBER

DECEMBER

VOOR BOEKINGEN

TINA ROSITA

 0473.73 96 62

0484.60 27 25  LAGAPPA

0475.28 48 68  PAPA  CHICO

050.43 29 19

0498.22 82 86  TIPTOP  EVENT

0489.69 36 12  EDN PRODUCTION

Voor Belgie:

mail: lagappa@live.be

 

http://www.papa-chico.be

mail:info@papa-chico.be

 

http://www.ednproduction.be

mail:ednproduction18@gmail.be

MTR PROMOTIE  

 mtrpromo@skynet.be

 

Boekingen: TINA ROSITA  Voor Nederland:

0032.473 73 96 62

VB Events & Entertainment VOF

0031.622 951 954

Artiesten management:   STANLEY HAZES

Bel: 04 92.47 49 50